Apmokėjimo būdai 

  1. Elektronine bankininkyste per Paysera sistemą.

Tai saugus būdas greitai ir patogiai atsiskaityti už prekes. Naudojantis šia sistema Jums nereikės patiems formuoti pavedimo ir suvedinėti visų reikalingų laukelių – tai už jus padarys integruota sistema. Jums tereikia įprastai vykdyti užsakymą ir vadovautis nuorodomis, kurios Jus nuves į Jūsų el.bankininkystę, apmokėjimo link.

Atsiskaitant el. bankininkyste, apmokėjimą matysime iš karto, todėl  Jūsų užsakymo vykdymo laikas bus trumpesnis. Šiuo būdu galima atsiskaityti, jei naudojatės vienu iš šių bankų: Swedbank, SEB, Nordea, Šiaulių bankas, DNB, Medicinos bankas, Paysera, Lietuvos kredito unijos.

 

  1. Bankiniu pavedimu.

Iš bet kokio Lietuvos arba užsienio banko (įnešant grynus pinigus arba darant pervedimą iš sąskaitos). Mokėjimo paskirtyje prašome nurodyti Jums suteiktą užsakymo numerį (užsakymo ID). Sąskaitos numeris nurodytas „kontaktuose” . Po pavedimo atlikimo būtinai mus informuokite el.paštu info@balkonurenovacija.lt. Užsakymas pradedamas vykdyti, kai gauname banko pavedimą. Negavus apmokėjimo per dvi darbo dienas, užsakymas anuliuojamas.

 

 

  1. Atsiskaityti grynais pinigais mūsų biure

Už prekes galite atsiskaityti grynai pinigais prekes mūsų biure adresu Naugarduko g. 34-9 (2 aukštas), Vilniuje.